Kursy językowe

sorbona_lodz_747298W dobie dwudziestego pierwszego wieku osoba, która nie potrafi biegle posługiwać się choćby jednym językiem obcym może czuć się niekomfortowo lub być postrzegana nieprofesjonalnie. Znajomość języka jest pomocna nie tylko na polu zawodowym ale również osobistym -pozwala realizować swoje pasje, daje poczucie pewności siebie w kontaktach biznesowych i międzyludzkich.

Udowodniono naukowo, że nauka języków obcych poprawia ogólną sprawność umysłu, wpływa na lepszą koncentrację, lepsze rozumienie przekazywanych informacji, lepszą pamięć krótko- i długotrwałą. W czasie nauki obcych słówek i gramatyki wzrasta liczba komórek nerwowych i połączeń między nimi, co wpływa na wzrost inteligencji człowieka.

W ostatnich latach coraz chętniej podróżujemy po świecie, chcemy poznawać obce kultury, zwiedzać inne kraje i ich zabytki, poznawać ludzi, nawiązywać z nimi przyjaźnie lub robić z nimi interesy.

Brak znajomości języka nie może stać się barierą do poznawania świata. Pamiętajmy! Na naukę języka obcego nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno.

Teraz właśnie jest najlepszy moment! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAJĘCIA INDYWIDUALNE W SZKOLE JĘZYKOWEJ?

W ostatnim czasie poprzez portale internetowe coraz łatwiej jest znaleźć korepetytora języka obcego. Nie zawsze jednak są to osoby w pełni kompetentne, należycie wykształcone i przygotowane do prowadzenia profesjonalnych zajęć językowych. Często decydujemy się na taką osobę z przekonaniem, że Szkoła Językowa będzie droższa, mniej elastyczna czy też nie dojedzie pod wskazany adres. Czy aby na pewno?

Szkoła Języków Obcych SORBONA w ramach kursów indywidualnych zapewnia:

  1. Indywidualne ustalenie planu zajęć z uwzględnieniem dyspozycyjności Kursanta,
  2. Dojazd do Kursanta we wskazane miejsce na terenie Łodzi, Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Krakowa i Poznania,
  3. Opracowanie indywidualnego programu nauczania z uwzględnieniem potrzeb Kursanta,
  4. Poświęcenie Kursantowi 100% uwagi lektora - indywidualne podejście, praca nad eliminacją słabych stron,
  5. Widoczny postęp w nauce i namacalne rezultaty,
  6. Przygotowanie do zdania międzynarodowych egzaminów, a także egzaminu maturalnego,
  7. Atrakcyjną cenę już od 75 zł za godz. lekcyjną z dojazdem.