Angielski na Malcie

O Szkole:

Szkoła zlokalizowana jest w Pembroke na północno-wschodnim wybrzeżu Malty, zaledwie 10 km od stolicy kraju – Valletty. Archipelag Maltański składa się z trzech głównych wysp: Malta, Gozo i Comino. Krajobraz Malty charakteryzuje szereg niskich wzgórz z tarasowymi polami. Wzdłuż linii brzegowej o długości 137 km, znajduje się wiele portów i skalistych zatok z pięknymi piaszczystymi plażami. Na wyspie przez cały rok występuje ciepły i łagodny klimat.

Szkoła dysponuje nowoczesnym zapleczem edukacyjnym. Zajęcia odbywają się w przestronnych, klimatyzowanych salach wyposażonych w sprzęt interaktywny. Kadra nauczycielska składa się z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pedagogów. Ponadto uczniowie szkoły mają bezpłatny dostęp do kompleksu sportowego składającego się z pełnowymiarowego boiska do siatkówki, koszykówki oraz pięciu boisk do halowej piłki nożnej, jak i innych obiektów sportowych.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy


60_330060 2011-09-29_50_673831 2011-09-29_195_216041

Oferowane kursy:

Szkoła na Malcie oferuje bogatą paletę kursów języka angielskiego w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework). Zajęcia w głównej mierze prowadzone są w oparciu o metodę komunikacyjną, tak aby student potrafił odnaleźć się w codziennych sytuacjach. Dodatkowo kładziony jest duży nacisk na gramatykę i słownictwo z dużą ilością języka potocznego oraz idiomów.

Po ukończeniu kursu studenci otrzymują certyfikat określający ich realny poziom znajomości języka angielskiego.

  • KURS GENERAL ENGLISH - 20 lekcji w tygodniu od poniedziałku do piątku, 4 x 45 min. dziennie.
  • KURS BUSINESS ENGLISH - 20 lekcji w tygodniu od poniedziałku do piątku, 4 x 45 min. dziennie.
  • PROGRAM DLA MŁODZIEŻY 11-17 LAT (TEENAGE PROGRAMME) - 20 lekcji w tygodniu od poniedziałku do piątku, 4 x 45 min. dziennie. Czas trwania kursu: 2 tygodnie. Daty startowe: 1 lipca 2013 r. oraz 29 lipca 2013 r. W cenę wliczone jest pełne wyżywienie, zakwaterowanie i opieka rodziny oraz transfer z i na lotnisko. Ponadto kurs przewiduje rozbudowany program zajęć poza lekcyjnych.

Zakwaterowanie:

Z dala od domu a jednak w domu - takie założenie towarzyszy zakwaterowaniu w rodzinach na Malcie. W celu zapewnienia jak najwyższych standardów i bezpieczeństwa studentom, rodziny goszczące były poddane wyjątkowo starannej selekcji. Codzienne przebywanie wśród rdzennych Maltańczyków pozwoli na poznanie kultury i tradycji panujących na wyspie oraz umożliwi na stały kontakt z żywym językiem.

Program zajęć dodatkowych:

Szkoła organizuje liczne zajęcia pozalekcyjne, m.in.: zajęcia sportowe, wycieczki fakultatywne do stolicy i innych miast, imprezy plażowe, wieczorki kinowe itp.