Angielski w Brighton

O Szkole:

Szkoła została założona w 2003 roku. Zlokalizowana jest zaledwie kilka kroków od głównego centrum handlowego Brighton Churchill Square i 10 minut spacerem od dworca kolejowego.

Szkoła oferuje wygodne i przyjemne zaplecze edukacyjne z dostępem do Internetu we wszystkich salach lekcyjnych, małą salą komputerową, pomieszczeniem relaksacyjno-socjalnym i dobrze wyposażonym pokojem nauczycielskim.

Cała kadra nauczycielska posiada profesjonalne wykształcenie i doświadczenie w prowadzeniu kursów języka angielskiego, a ponadto przechodzi ciągłe szkolenia doskonalące w zakresie najlepszych i najnowszych metod nauczania.

Przyjazna atmosfera w Szkole stwarza idealne warunki do nauki.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

UK_BRIGHTON_308440 uk_3_626034 UK_11_536147

Oferowane kursy:

Szkoła w Brighton oferuje kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, które obejmują wszystkie aspekty nauki języka: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu, mówienie, gramatykę oraz słownictwo. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach porannych, po południu lub wieczorem przez cały rok. Możliwa długość kursu od 2 do 24 tygodni.

Po zakończeniu kursu każdy student otrzymuje certyfikat ukończenia kursu na danym poziomie, który z pewnością podniesie rangę każdego CV.

  • KURS STANDARDOWY - 20 lekcji w tygodniu od poniedziałku do piątku, 4 x 45 min. dziennie w godzinach 9.15 – 12.30 lub 13.15 – 16.30 lub 18.15 – 21.30.
  • KURS ŚREDNIO-INTENSYWNY - 28 lekcji w tygodniu od poniedziałku do piątku, 2 x 45 min. dziennie w godzinach 9.15 – 12.30 lub 13.15 – 16.30 lub 18.15 – 21.30 oraz 4 x 45 min. we wtorki i czwartki po południu.
  • KURS INTENSYWNY – 30 lekcji w tygodniu od poniedziałku do piątku, 6 x 45 min. dziennie.

Zakwaterowanie:

Oferujemy zakwaterowanie u starannie wyselekcjonowanych rodzin angielskich z możliwością wyboru wyżywienia w formie śniadania i obiadokolacji lub tylko śniadania. Pobyt u rodziny goszczącej pozwala nie tylko na poznanie kultury angielskiej ale również jest doskonałą okazją aby ćwiczyć swój angielski w jego naturalnym środowisku.

Program zajęć dodatkowych:

Szkoła oferuje również rozmaite zajęcia pozalekcyjne m.in.: wycieczki do Londynu, Oxfordu, Cambridge, Stonehenge i innych, udział w imprezach sportowych oraz w innych wydarzeniach lokalnych.

Podróż/transfer z i na lotnisko:

Na życzenie Kursanta Szkoła organizuje odbiór i dowóz na lotnisko za dodatkową opłatą.