Hiszpański w Barcelonie

O Szkole:

Szkoła w Barcelonie zlokalizowana jest w centrum miasta 15 minut spacerem od Plaça Catalunya. Znajduje się przy malowniczej promenadzie Avenida Mistral w dzielnicy Sant Antoni, słynącej z wielu drobnych sklepów, restauracji, klimatycznych lokalnych kawiarni i barów. Szkoła jest ponadto bardzo dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta za pomocą transportu publicznego - metro oraz autobusy.

Szkoła może pochwalić się wykwalifikowaną kadrą nauczycielską. Każdy nauczyciel zatrudniony w placówce posiada dyplom z literatury hiszpańskiej i językoznawstwa, specjalizację w nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego (E / LE) oraz posiada co najmniej dwa lata doświadczenia w nauczaniu.

Szkoła posiada znakomite zaplecze do nauki, wyposażona jest w salę komputerową, Wi-Fi oraz bogatą bibliotekę językową. Sale lekcyjne są klimatyzowane.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy


kurs-jezyka-hiszpanskiego-w-Hiszpanii-w-Barcelonie-ulica_524877 kurs-jezyka-hiszpanskiego-w-Hiszpanii-w-Barcelonie-architektura_740101 kurs-jezyka-hiszpanskiego-w-Hiszpanii-w-Barcelonie-Jardin-de-la-Ciudadela_957549

Oferowane kursy:

Szkoła w Barcelonie oferuje szeroką gamę kursów języka hiszpańskiego dla osób początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych, które mogą odbywać z różną intensywnością - od min. 4 godzin do maksymalnie 25 godzin w tygodniu. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach porannych, po południu lub wieczorem przez cały rok. Czas trwania kursu jest bardzo elastyczny począwszy od jednego tygodnia do jednego roku lub do czasu ukończenia poziomu zaawansowanego.

Po zakończeniu kursu każdy student otrzymuje certyfikat, który określa jego poziom znajomości języka hiszpańskiego zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

  • KURS INTENSYWNY - 20 lekcji w tygodniu od poniedziałku do piątku, 4 x 45 min. dziennie w godzinach 9.30 – 11.30 lub 14.30 – 18.30
  • KURS STANDARDOWY - 10 lekcji w tygodniu od poniedziałku do piątku, 2 x 45 min. dziennie w godzinach 9.30 – 13.30 lub 14.30 – 16.30
  • KURS KONWERSACYJNY – 5 lekcji w tygodniu (opcja dodatkowa 8€/h)

Zakwaterowanie:

Oferujemy zakwaterowanie u starannie wyselekcjonowanych rodzin. Pobyt u rodziny hiszpańskojęzycznej daje możliwość poznania kultury hiszpańskiej oraz szlifowania „żywego” języka przez cały dzień poprzez udział w życiu rodzinnym oraz rozmowy z członkami rodziny goszczącej.

Program zajęć dodatkowych:

Szkoła oferuje szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych, m.in.: otwarte spotkania kursantów z całego świata, wycieczki, imprezy kulinarne oraz naukę tańca.

Podróż/transfer z i na lotnisko:

Na życzenie Kursanta Szkoła organizuje odbiór i dowóz na lotnisko, płatny 65€ w jedną stronę.